Історія чемпіонатів світу

Чемпіонат світу з футболу, (мундіаль) — міжнародне футбольне змагання, в якому беруть участь чоловічі збірні команди країн — членів ФІФА. Змагання проводяться раз на чотири роки, починаючи з першого турніру в 1930 році (у 1942 та 1946 роках турнір не розігрували через Другу світову війну). Відбірні матчі до фінального турніру можуть відбуватись упродовж трьох років до початку чергового чемпіонату світу.
Читати далі

Огляд товариських матчів збірної України

Усі світові збірні готуються до Чемпіонату Світу в Росії, а команди, які не потрапили на головний турнір року грають між собою товариські матчі. Такою команду є і наша збірна, яка провела дві товариські гри протягом тижня.
Читати далі

ФК Полтава серед учасників УПЛ 2018-19!

Завершилися останні перехідні матчі і визначилися усі представники Української Прем’єр Ліги. У вірішальному протистоянні путівку виборювали Полтава та Десна, суперниками були Чорноморець та Зірка відповідно.
Читати далі

Щвеція - чемпіон світу з хокею

Завершився найголовніший хокейний турнір, якщо не брати до уваги Олімпіаду. Цей турнір вже подарував нам багато сенсацій та неперевершених хокейних баталій. Звісно головною сенсацією являється швейцарська збірна, а антигероєм напевно буде чемпіон Олімпійських ігор – збірна Росія, яка покинула турнір тільки після чвертьфіналу.
Читати далі

Оглад чемпіонату світу з хокею

Вже зовсім скоро розпочнеться фінал Чемпіонату Світу з хокею і матч за третє місце. Цього року сталася дійсно сенсація, адже Швейцарія несподівано ніколи не показувала стабільних результатів. П’ять років тому вони були в фіналі, а до цього фінал їм підкорювався аж 78 років тому.
Читати далі