На ямковий ремонт доріг на Полтавщині виділили 43 мільйони

З початку червня Агентство місцевих доріг у Полтавській області почало активно ремонтувати дороги по всім районам та ОТГ. На ямкові роботи з бюджету виділили більше 43 млн грн. Закінчити ямкові ремонти та забезпечити нормальний рух автомобілів планують до кінці липня.
Читати далі

У Полтаві пенсіонери записали відеозвернення до Президента.

Сьогодні, 22 червня, на площі перед Полтавською ОДА відбулася чергова акція пенсіонерів органів внутрішніх справ, які вимагали від влади виконати їх вимоги щодо перерахунку і виплат пенсій.
Читати далі

Еко-активіст з Полтави виграв суд проти міськради

Активіст Сергій Антоненко вимагав визнати протиправною бездіяльність міськради щодо збирання, вивезення та видалення небезпечних відходів і зобов’язати місцеву владу організувати роботу у цьому напрямку.
Читати далі

Сьогодні автомобілісти перекрили дорогу в Полтаві

Водії обурені станом доріг у Полтаві. Вже втретє за тиждень водії перекривають дороги, цього разу рух зупинили на трасі Київ-Харків. Вимоги водіїв – незмінні: провести ремонт чи заміну дорожнього покриття. Служба автомобільних доріг України вже вкотре запевняє, що ця ділянка автошляху їм не підпорядковується, міська ж влада заклики громадськості ігнорує
Читати далі