День перемоги і фронтові пайки сьогодення

9 травня українці відзначають День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Це свято «зі сльозами на очах», під час якого ми не тільки святкуємо чергову річницю Великої Перемоги, а й вшановуємо тих, завдяки кому її було здобуто. На жаль, з кожним днем рідшають ряди ветеранів. Справжніх ветеранів, тих, що пройшли кривавими воєнними шляхами. Вони потребують не тільки уваги та шани, але й інколи реальної матеріальної допомоги.

Під час святкування Дня перемоги на Полтавщині член Радикальної партії  Олега Ляшка та керівник Громадської ініціативи «Ріднокрай» Ігор Лінчевський поздоровив ветеранів та привітав деяких з них, вручивши букети квітів та великі продуктові пайки. Цим ще раз було підкреслено, що допомога має бути реальною, на ділі, а не на словах.

Привітання та матеріальну допомогу отримали:

  • Оксана Павлівна Сердюк із Великої Багачки. На долю Оксани Павлівни, яка народилась у буремному 1919 році, випало чимало випробувань. Примусова колективізація, війна проти фашистської Німеччини та відбудова народного господарства… Незважаючи на свій поважний вік, вона й сьогодні веде активний спосіб життя та займається хатнім господарством;

  • Володимир Петрович Горб, який мешкає у Хоролі. Він народився 1926 року і в 1943 був призваний до лав Червоної Армії. Пройшов бойовий шлях, який закінчив у столиці фашистської Німеччини Берліні. Був поранений на Сандомірському плацдармі, брав Потсдам. Володимир Петрович нагороджений багатьма орденами та медалями.

  • Олена Митрофанівна Ігнатенко, мешканка села Затон Великобагачанського району. Вона є вдовою фронтовика, сьогодні старенькій вже 96 років;

Ігор Лінчевський та депутат Лубенської міської ради Євген Зот взяли також участь у святкуванні Дня перемоги, яке відбулося у сквері в районі колишнього військового містечка міста Лубен, поздоровивши особисто ветеранів Другої світової війни та учасників АТО.

Сергій КОРНІЄВСЬКИЙ

 

Коментарі відсутні
Ви не можете залишити коментар! авторизуйтесь або зареєструйтесь