На Полтавщині дагестанці планували напад на батька режисера Бадоєва, але помилились вулицею

У Лубенському районі замість батьків режисера Бадоєва пограбували мешканців сусідньої вулиці — двох нападників затримали

8 травня близько 4-ї ранку у селі Піски Лубенського району до помешкання місцевих мешканців вдерлися невідомі. Членів родини зв’язали, обшукали помешкання і забрали золотий ланцюжок та 200 грн. Про це «Полтавщині» повідомив речник поліції області Юрій Сулаєв.

Нападники з місця події втекли. Поліція проводить оперативно-пошукові заходи. За фактом нападу було відкрито кримінальне провадження.

З власних джерел «Полтавщині» стало відомо, що нападників було четверо. Усі вони перебувають у міжнародному розшуку як учасники незаконного формування у республіці Дагестан. Двоє з них втекли, попередньо, до Києва. Інших двох вдалося затримати. Наразі їм готують кваліфікацію справи. Також правоохоронці затримали автомобіль, на якому вони пересувалися.

За даними джерел «Полтавщини», об’єктом нападу мав стати батько відомого українського режисера Алана Бадоєва. Та дагестанці помилилися вулицею. Казбек Бадоєв живе на сусідній від місця нападу вулиці.

Згідно з інформацією джерела, на будинок Бадоєвих нападникам вказав інший місцевий мешканець Омар Гаджимагомедов — учасник того ж дагестанського формування. Крім того, джерела вказують, що ця людина має зв’язок із міським головою Лубен Олександром Грицаєнком.

За матеріалами інтернет-видання «Полтавщина»

Коментарі відсутні
Ви не можете залишити коментар! авторизуйтесь або зареєструйтесь