Не тільки словом, а й ділом

Продовжуючи розпочату кілька днів тому добру справу, керівник Громадської ініціативи та член Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Лінчевський поздоровив ветеранів Другої світової війни і вручив їм квіти та об'ємні продуктові пайки.

Цього разу до доброчинної акції долучились також голова Лубенської міської оргранізації Радикальної партії Олега Ляшка депутат Лубенської міськради Євген Зот та депутат Полтавської облради Владислав Мостовенко, який очолює Лубеньку районну організацію РПЛ.

Поздоровлення отримала лубенка Тетяна Денисівна Філюшкіна, яка пройшла фронтовими шляхами військового медика.  У важку годину вона стала на захист Батьківщини, ставши військовим фельдшером. Її було тяжко поранено під Кременчуком під час бомбардування німецькими літаками, але жінка-фельдшер повернулася на фронт і продовжила боротьбу з фашистськими загарбниками. Сьогодні героїні війни 97 років, але бадьорість духу її не полишає.

Не зашилились поза увагою та турботою членів Радикальної партії Олега Ляшка і оржиччани, які брали участь у боротьбі з фашистським агресором. До їх привітань приєднався і голова Оржицького районного осередку партії Максим Холоша.

Привітання та матеріальну підтримку отримав учсник війни Микола Якович Маліченко, що мешкає в селі Заріг Оржицького району. Він народився в жовтні буремного і вже такого далекого сьогодні 1917 року. А до лав Червоної Армії Микола Якович був призваний ще перед війною, у 1938 році. Пройшов всю війну, був важко поранений, а закінчив її у складі 3-го Білоруського фронту.

Святкові квіти, щирі привітання та продуктовий пайок отримав і Петро Миколайович Олійник, військовий розвідник, який теж пройшов майже всю війну, неодноразово виходив у рейди до воржого тилу, отримав важке поранення в голову під час виконання розвідзавдання. Петро Миколайович, як і його побратими, про яких ми розповіли раніше, є кавалером великої кількості військових нагород, багато з яких отримано ще безпосередньо на фронті.

Наталія ДІМАРОВА

 

Коментарі відсутні
Ви не можете залишити коментар! авторизуйтесь або зареєструйтесь