Собака гавкає, а караван йде далі

Наближення виборів відчувається у всьому. І в голосних заявах депутатів,  і в пожвавленні на медіа-просторі, і в тому, що в деяких ЗМІ почали з'являтись явно провокаційні матеріали, метою яких є дискредитація конкурентів по політичній боротьбі. Наприклад, зовсім нещодавно на одному з полтавських інтернет-ресурсів «Останній бастіон» було розміщено матеріал під назвою «Пасхальні радикали і вибори в Полтавській ОТГ».

 Щиро дивує, що звичайне відвідання церкви народним депутатом Ігорем Мосійчуком під час Великодня чиясь буйна уява пов'язала з майбутніми виборами. Який жах, він відвідав церкву разом зі своїми друзями, та ще й у Святу ніч!  Взагалі-то, це притаманно кожній нормальній людині, яка є щирим християнином, нічого надзвичайного у в цьому немає. Тим більше, пов'язаного з передвиборчею кампанією, яка, до речі, ще офіційно не розпочиналась. Також нічого дивного немає у поздоровленні чорнобильців та участі у відповідних заходах Ігоря Лінчевського, якого знов-таки чиясь уява вже бачить кандидатом у депутати. Ставати ним, чи ні – його особисте рішення, яке ще ним, наскільки відомо, не прийнято.

Та, певно, потенційні конкуренти так бояться не пройти на виборах, що стріляють словом по всьому, що бачать, і без розбору. І чомусь не згадують про медичну реформу, яка може в разі реалізації фактично знищити сільську медицину тієї ж таки Полтавщини. А вони ратують за неї, хоча їх лідер сам є лікарем і не може не розуміти, до яких катастрофічних наслідків це може призвести.

Натомість читачеві розповідають про якісь ставки та мисливські угіддя десь під Києвом, які до Полтавщини не мають ніякого відношення, так само, як і до Радикальної партії Олега Ляшка. Ну треба ж перевести народне невдоволення тією ж таки медичною реформою та жахом перед можливістю померти від звичайного підвищення тиску по причині відсутності медичної допомоги… Бо саме це, певно, більш за все турбує пересічного полтавця та його родину, саме проти цоьго виступали і виступають радикали.  Якось не розуміють автори матеріалу нагальні потреби своїх земляків. Може, тому так бояться конкурентів…

До речі, радикали відмітили День пам'яті Чонобильської катастрофи реальними справами, посадивши алею пам'яті в одному з мікрорайонів міста Лубен, усунувши можливість будівництва на цьому місці чергового розважального закладу, від діяльності яких «пищало» все навколишнє населення.

До речі, ті ж самі радикали аж ніяк не помічені в нападках на своїх потенційних політичних конкурентів. Виникає питання, хто ж саме розпалює полум'я передвиборчої політичної боротьби, яка ще й не почалася, розхитуючи ситуацію і відволікаючи електорат від справжніх проблем сьогодення?

Сергій Корнієвський

Коментарі відсутні
Ви не можете залишити коментар! авторизуйтесь або зареєструйтесь