За рік у Кременчуці кількість мільйонерів зросла вдвічі

Згідно поданих декларацій до Кременчуцької ОДПІ визначено 17,6 млн. грн податку на доходи фізичних осіб.

До Кременчуцької ОДПІ громадянами подано 11237 декларацій про майновий стан та доходи, які були отримані у 2017 році. З них 10483 громадян, що зобов’язані подати податкову декларацію про майновий стан і доходи. Загальна сума задекларованого доходу складає   489млн. 474 тис. гривень.

Згідно поданих декларацій громадянами самостійно визначено до сплати 17,6 млн. грн податку на доходи фізичних осіб та  2,1 млн. грн. військового збору.

Дохід у сумі понад 1 млн. грн. задекларували 41 громадянин, з них: 23 мешканці

м. Кременчук, 10 мешканців м. Горішні Плавні, 4 мешканці м. Глобине, 2 мешканці м. Кобеляк та 2 мешканці с.м.т. Козельщини.

Підбиваючи підсумки деклараційної кампанії, в. о. начальника Кременчуцької ОДПІ Андрій Якименко подякував  громадянам, які добровільно і своєчасно задекларували минулорічні доходи та вже перерахували до бюджету близько 2876 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та військового збору із нарахованих, цим самим зробивши свій вагомий внесок у бюджети місцевих громад.

Разом із тим, нагадав претендентам на податкову знижку, що згідно з нормами Податкового кодексу України для них подання декларацій триватиме до кінця звітного – 2018 року. На сьогодні 754 осіб скористалися такою можливістю. Громадянам, які заявили право на податкову знижку, з бюджету вже повернуто 812 тис. грн податку на доходи фізичних осіб.

За матеріалами видання «Кременчуцька газета»

 

Коментарі відсутні
Ви не можете залишити коментар! авторизуйтесь або зареєструйтесь