Ломаченко - Лінарес. Результати

Весь боксерський світ обговорював перемогу українця Василя Ломаченка над венесуельцем Хорхе Лінаресом. Цей бій був для Василя дуже важливим, адже на кону стояв пояс чемпіона у легкій вазі, а отже і рекорд по швидкості здобування титулів у різних вагових категоріях.

З самого початку поєдинку стало зрозуміло, що бій буде цікавим. Експерти повністю віддавали перевагу Василю, букмекери давали коефіцієнт на перемогу Лінареса майже десять. Перший раунд несподівано виграв венесуелець, але потім Ломаченко взяв усе під свій контроль. Василь домінував протягом усього матчу, до шостого раунду. В шостому раунді Лінарес відправив Ломаченка у його перший нокдаун. Як сказав потім сам Василь, він просто загрався. Цей нокдаун трохи привів до тями українця і після цього він вже не допускав таких помилок. Був восьмий раунд у якому несподівано переміг венесуелець, але це був лише другий виграшний раунд. В десятому все закінчилося. Хороший нокаут від Василя і новий рекорд у світовому боксі.

"Лінарес - дуже хороший боксер і виконував свій план. Він чекав, він контратакував. Я трохи загрався і після шостого раунду трохи розслабився і повірив, що зробив все для перемоги. Удари Хорхе? Якщо він посадив мене на п'яту точку опори, то значить його удари були ефективні.

Я не хочу коментувати роботу рефері. Якщо він зупинив бій, значить порахував, що так потрібно. Потрібно було Хорхе швидше підніматися і показувати, що він готовий продовжувати.

Я б хотів об'єднати пояси. Я для цього і піднявся в легку вагу, тому що тут простіше організувати об'єднавчі поєдинки ", - зазначив Ломаченко на прес-конференції.

Станіслав ЛИСАК

 

Коментарі відсутні
Ви не можете залишити коментар! авторизуйтесь або зареєструйтесь