Ломаченко vs Лінарес. За 7 годин до бою

Вже сьогодні всі фанати боксу будуть прикутими до телеекранів. Сьогодні в Нью-Йорку на “Медісон сквер гарден” б’ється Василь Ломаченко.

Суперником нашого бійця буде венесуелець Хорхе Лінарес. Ель Нінью має на своєму рахунку 47 боїв на професійній арені, 44 з них латиноамериканець виграв, а також мав 27 перемог нокаутом. Свій пояс він отримав у легкій ваговій категорії, тому Ломаченку довелося набирати декілька кілограмів.

На зважуванні обидва спортсмени важили однаково – по 61 кілограму. Василь може побити рекорд вигравши 3 титули в різних вагових категоріях за 12 боїв.

З минулих одинадцяти Ломаченко виграв 10 і 8 з них нокаутом. Експерти та букмекери повністю віддають перевагу українському боксеру. 1.075 на перемогу Василя Ломаченка і 12.5 на перемогу Хорхе Лінареса.

На бою в Нью-Йорку буде присутня футбольна суперзірка Кріштіану Роналду, який підтримуватиме саме українського спортсмена.

Якщо Василь переможе, то отримає титул чемпіона WBA у легкій ваговій категорії, але втратить свій пояс чемпіона WBO в другій напівлегкій вазі.

А сам Ломаченко коментує цей бій так : Лінарес - дуже швидкий, він має хороші руки, удар, оборону і боксерський розум. Він дуже хороший спортсмен. Думаю, це буде моїм найскладнішим боєм в кар'єрі.

Подивитися на поєдинок можна на телеканалі “Інтер” о 3:30 за київським часом.

Станіслав ЛИСАК

 

Коментарі відсутні
Ви не можете залишити коментар! авторизуйтесь або зареєструйтесь