Юні полтавці здобули сім нагород на всеукраїнських змаганнях з тхеквондо

Упродовж 11-12 травня у Львові проходив Відкритий всеукраїнський турнір «Lviv Open Cup» з тхеквондо (ВТФ). Серед 36-ти команд з п’яти країн, була і команда нашого міста. Причому, усім юним спортсменам вдалося вибороти нагороди.

Як повідомляють на сайті Полтавської федерації тхеквондо, місто представляли сім спортсменів «Школи чемпіонів», Полтавської ДЮСШ №4 під керівництвом тренера Юрія Шавиро. З них, четверо здобули золоті медалі і троє – бронзові.

«Золото» турніру вибороли Ростислав Єфименко, Влада Строганова, Олег Савченко та Володимир Ярош.

Бронзові медалі дісталися Максиму Гріньку, Єлизаветі Лазаревій та Станіславу Єфименку.

За результатами змагань команда Полтави отримала кубок за третє командне місце серед юніорів.