Чубаров назвав реальні показники явки на виборах Путіна в окупованому Криму

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив, що явка на незаконних виборах в окупованому Криму склала 42% виборців, 8% з них зіпсували бюлетені для голосування.

Про це він з посиланням на дані ФСБ РФ написав на своїй сторінці у Facebook.

“На виборах в Криму були представники адміністрації президента РФ Володимира Путіна, які спостерігали за ходом російських президентських виборів. Так званий білий протокол з реальними даними про результати голосування містить показники явки на рівні 42%, з яких 8% – недійсні і зіпсовані бюлетені”, – наголосив Чубаров.

“Тобто 8% людей, які побоялися не прийти на вибори, але вони зіпсували бюлетені. Таким чином, виходить, що лише 34% – це ті, хто ідеологічно був націлений на вибори”, – пояснив голова Меджлісу.

“Представники кримської влади, зокрема, Аксьонов, намагалися вплинути на московських емісарів, в тому числі через дачу хабара, для виправлення документів на користь підвищення явки хоча б на 10-15%, однак їм відмовили”, – наголосив Чубаров.

“Це викликало занепокоєння у кримської влади, оскільки невиконання плану Кремля перетворити результати виборів на підтвердження “референдуму” 2014 року може викликати організаційні висновки щодо кримських керівників, які виявилися нездатними використовувати наявний адмінресурс”, – додав він.

Наталія ДІМАРОВА

Коментарі відсутні
Ви не можете залишити коментар! авторизуйтесь або зареєструйтесь