Генсек НАТО відповів на заклик уряду Італії послабити санкції

Генеральний секретар НАТО привітав Джузеппе Конте з призначенням на посаду прем'єр-міністра Італії.

Єнс Столтенберґ підкреслив: "Італія є цінним союзником, який відданий справі. Італія робить великий внесок до нашої спільної безпеки". Він нагадав також, що в рамках посилення південних рубежів НАТО, альянс планує розмістити спостережні дрони на італійській базі в Сицилії.

Водночас, коментуючи заклик нового прем'єр-міністра Італії послабити економічні санкції проти Росії, Столтенберґ наголосив на своїй підтримці економічних санкцій.

"Я вважаю, що економічні санкції є важливими, адже вони надсилають чіткий сигнал - те, що зробила Росія в Україні, має тягти за собою наслідки, і Росія має змінити поведінку, перед тим, як санкції буде знято", - заявив Столтенберґ

Він нагадав, що НАТО притримується подвійної стратегії стосовно РФ, а саме, "потужне стримування і оборона, поєднана з політичним діалогом".

"Ми не прагнемо ізоляції Росії – вона є нашим сусідом, - підкреслив посадовець. - Ми нещодавно проводили Раду Росії та НАТО, де обговорювали питання України, прозорість у військовій сфері та багато інших питань".

Нагадаємо, Прем'єр-міністр Італії Джузеппе Конте виступив за перегляд санкцій відносно Росії.

Коментарі відсутні
Ви не можете залишити коментар! авторизуйтесь або зареєструйтесь