Канадська Консервативна партія хоче передати Україні зброю

В Канаді Консервативна партія виступила за передачу Україні зброї на суму $9 500 000.

Про це оголосив депутат від Консервативної партії та тіньовий міністр оборони Канади Джеймс Безан, – повідомляє Укрінформ.

«Україна подала Канаді кілька запитів на збільшення військової допомоги. Замість того, аби відкладати цінне військове обладнання на складах, уряд на чолі із главою Консервативної партії Ендрю Широм передасть цю зброю ЗСУ, аби Україна мала достатньо споряджена для захисту своїх кордонів, громадян й суверенітету від російської агресії», – сказав Безан.

Він додав, що різноманітне канадське озброєння вже тривалий час зберігається на складах, очікуючи передачі силам самооборони курдів.

«Більше року пройшло з того часу, як Джастін Трюдо пообіцяв надати курдам в Іраку канадську зброю. Унаслідок неспроможності прем’єр-міністра проявити лідерство на світовій арені, озброєння на майже $10 млн лежить на складах в Канаді й Йорданії», – наголосив депутат.

Безан також пообіцяв направити спеціального представника Канади до регіонального уряду Курдистану.

«Вживаючи рішучі дії на підтримку наших союзників, Консервативна партія Канади відновить роль нашої держави як адепта свободи, демократії та миру на світовій арені», – підсумував він.

Наталія ДІМАРОВА

Коментарі відсутні
Ви не можете залишити коментар! авторизуйтесь або зареєструйтесь