Китай погрожує США вийти з усіх торгових угод

Китай пригрозив Сполученим Штатам вийти з усіх торгових і ділових угод між країнами в разі, якщо Вашингтон реалізує плани Дональда Трампа щодо введення нових митних зборів та інших заходів щодо Пекіна, передає Reuters.

Влада КНР зробили таку заяву в неділю після безрезультатного завершшення чергового раунду переговорів, які провели в Пекіні міністр торгівлі США Уілбур Росс і віце-прем'єр Держради КНР Лю Хе.

При цьому в понеділок прес-секретар МЗС Хуа Чунінг обмовився, що «китайські двері для діалогу і консультацій завжди відкриті» для США.

Reuters посилається на повідомлення офіційної державної газети China Daily. Як пише китайське видання, «Трамп стверджує, що він шукає справедливості і взаємності в економічних відносинах США з Китаєм, однак досі він прагнув лише отримати вигоду від взаємодії з Китаєм, використовуючи наявні у США економічні переваги». Інша державна китайська газета Global Times в редакційній статті написала, що «переговори не можуть схилятися в бік односторонніх інтересів США».

Президент США неодноразово заявляв, що вважає нинішні торгові відносини між Сполученими Штатами і Китаєм несправедливими і невигідними для США.

На тлі неврегульовані розбіжності з Пекіном американський президент ввів нові мита на імпорт сталі та алюмінію з Євросоюзу, Канади і Мексики. У відповідь ці країни, що відносяться до числа союзників США, висловили готовність обкласти американські товари відповідними додатковими тарифами.

Джерело: Радіо Свобода

Коментарі відсутні
Ви не можете залишити коментар! авторизуйтесь або зареєструйтесь