Міністр економіки ФРН проведе в Києві та Москві переговори щодо “Північного потоку-2”

Глава Міністерства економіки ФРН Петер Альтмайер збирається відвідати Україну і Росію з метою проведення переговорів, тематикою яких серед іншого буде і “Північний потік-2”.

Про це повідомляє Дзеркало тижня з посиланням на німецьке видання Handelsblatt.

“Федеральний міністр економіки Петер Альтмайер планує найближчим часом візит в Росію і Україну”, – йдеться в повідомленні.

Зокрема, у неділю та понеділок – 13 і 14 травня, він має намір побувати в Києві і в Москві і обговорити “питання енергетичної та економічної політики”. Важливою темою переговорів стане спірний проект газопроводу “Північний потік-2” і майбутня роль України як країни-транзитера, йдеться в замітці.

Також у центрі уваги політика будуть німецько-російські економічні відносини. Незважаючи на те, що в минулому році німецький експорт до Росії знову показав істотне зростання, у відносинах панує невизначеність та невпевненість у зв’язку з санкціями.

Крім того, візит Альтмайера в Росії стане частиною підготовки поїздки канцлера Ангели Меркель до Сочі 18 травня, де вона зустрінеться з президентом РФ Володимиром Путіним, відзначає видання.

Наталія ДІМАРОВА

Коментарі відсутні
Ви не можете залишити коментар! авторизуйтесь або зареєструйтесь