Посольство Бразилії відмовилося допомагати бойовику “ДНР” Лусваргі

Посольство Бразилії відмовилося видавати документи для повернення додому бразильцю Рафаелю Маркусу Лусваргі, який на Донбасі воював на боці бойовиків “ДНР”.

Про це повідомив його захисник Валентин Рибін на своїй сторінці у Facebook.

“Посольство Бразилії відмовилося видавати Рафаелю документи на повернення, надавати допомогу у поверненні додому та просто підтримувати його. Численні мої звернення до Консула посольства Бразилії про необхідність повернути Рафаеля додому та застереження про його майбутню долю не були почуті”, – написав Рибін.

Посольство Бразилії повідомило українську владу про місце перебування Лусваргі, – додав він.

За словами адвоката, 18 грудня 2017 року Печерський районний суд змінив запобіжний захід бразильцю з тримання під вартою на особисте зобов’язання у межах процедури обміну полоненими. З того часу, як зазначає адвокат, Лусваргі перебував у Києві.

Коли між Києвом та самоназваними “ДНР” та “ЛНР” відбувся великий обмін заручників на Донбасі 27 грудня, Лусваргі мав отримати свій паспорт та повернутися до Бразилії.

“Незважаючи на домовленості і повернення в Україну полонених військових, паспорт та проїзні документи бразильцю українська влада не повернула”, – заявив Рибін.

Наталія ДІМАРОВА

Коментарі відсутні
Ви не можете залишити коментар! авторизуйтесь або зареєструйтесь