Путін порівняв конфлікт в Україні з війною в Чечні

Російський президент вважає, що Донбас міг би піти за чеченським сценарієм. Путін не в захваті від ідеї референдуму за від'єднання захоплених раніше Росією земель, але кримський псевдореферендум вважає легітимним. Про це він заявив в інтерв'ю австрійській телерадіокомпанії ORF, передає інтернет-видання "ВЕРОЯТНО".

Під час розмови з журналістом Путін намагався переконати його в легітимності «референдуму» в окупованому Криму, на що той запитав і президента РФ, могли чи в Чечні, Інгушетії, Дагестані люди провести референдум за відділення від Росії.

«Так, радикальні елементи« Аль-Каїди »і хотіли в принципі відірвати цю територію (Чечню) від Російської Федерації і утворити халіфат від Чорного до Каспійського моря. Не думаю, що Австрія і Європа від цього б тішилися, нічого доброго з цього не вийшло б. Але сам чеченський народ на виборах прийшов до зовсім іншого висновку, і в ході дискусії після всяких кривавих подій все-таки підписав договір з РФ. Росія пішла на дуже складне для себе рішення про надання Чечні і багатьом іншим суб'єктам РФ такого статусу, який визначає високий рівень їх самостійності в рамках РФ. І це було в кінцевому підсумку рішення самого чеченського народу, ми цьому дуже раді і дотримуємося цих домовленостей », - відповів Путін.

Він вважає, що за такого варіанту можна було б піти і в Україні щодо Донбасу.

Коментарі відсутні
Ви не можете залишити коментар! авторизуйтесь або зареєструйтесь