Стала відома причина скасування зустрічі Трампа з Кім Чен Ином

Реакція північнокорейської сторони на заяву віце-президента США Майка Пенса про відносини Пхеньяну та Вашингтона стала “останньою краплею”, що змусила Дональда Трампа скасувати зустріч з північнокорейським лідером Кім Чен Ином.

Про це повідомляє Reuters, посилаючись на заяву неназваного посадовця Білого дому.

Відзначається, що Пенс в ефірі телеканалу Fox News допустив, що відносини між США і КНДР можуть розвиватися за “лівійською моделлю”, якщо компроміс в питанні ядерного роззброєння Пхеньяну не буде знайдено.

Заступник міністра закордонних справ КНДР, у свою чергу, назвав заяву Пенса “дурною”, і запропонував “проводити або саміт, або демонстрацію ядерних сил”.

Після цієї реакції в Білому домі відбулася нарада, на якій високопоставлені особи вирішили скасувати зустріч.

Ще один чиновник в адміністрації Трампа розповів, що причиною скасування саміту стала фактична погроза ядерним конфліктом з боку Пхеньяну.

“Північні корейці буквально погрожували ядерною війною в заяві, оприлюдненій минулої ночі. Жоден саміт не може бути успішним за таких обставин”, – зазначив він.

У Білому домі все ж допускають можливість переговорів з КНДР, але вказують, що для цього вона повинна, як мінімум, змінити свою риторику.

Наталія ДІМАРОВА

Коментарі відсутні
Ви не можете залишити коментар! авторизуйтесь або зареєструйтесь