В Арктиці з льоду вирублять 35-метрову голову Трампа

Фінська неурядова організація “Тануча крига” організувала проект зі створення монумента з льоду в Арктиці з головою президента США Дональда Трампа для залучення уваги до проблем глобального потепління.

Про це повідомляється на сайті проекту Project Trumpmore.

Крижана голова президента буде заввишки 35 метрів, а в ширину і глибину – по 20 метрів. Ці розміри повторюють монументи чотирьох американських президентів, висічені з каменю на горі Рашмор в США, пишуть організатори.

Для реалізації проекту вже розпочато збір коштів. Всього буде потрібно близько 400 тисяч євро, а сама робота, якою займуться фінські та монгольські скульптори, займе чотири тижні. Точне місце початку робіт ще не визначено.

“Глобальне потепління – одна з найважливіших проблем і тем сучасності. Є ще люди, які розмірковують, чи дійсно це проблема. Ми хочемо побудувати пам’ятник для всіх нас – так ми побачимо, як довго збережеться скульптура до того, як вона розтане. Часто люди вірять в щось, тільки коли бачать це своїми очима”, – наводяться в повідомленні слова голови групи “Таюча крига” Ніколаса Прієто.

Трамп раніше не раз ставив під сумнів теорію глобального потепління клімату. У зв’язку з цим в 2017 році США вийшли з Паризької угоди по клімату, оскільки за словами президента вона не відповідала економічним інтересам країни.

Наталія ДІМАРОВА

Коментарі відсутні
Ви не можете залишити коментар! авторизуйтесь або зареєструйтесь