В МЗС Росії відповіли на звернення Вишинского до Путіну

Підозрюваний керівник російського СМИ сподівається, що Москва його врятує. У Міністерстві закордонних справ Росії заявили, що мають намір надавати допомогу в звільненні керівника російської інформаційної агентства «РИА Новини Україна» Кирила Вишинського, який попросив допомоги у Путіна. Про це заявив заступник офіційного представника російського зовнішньополітичного відомства Артем Кожин.

В Росії продовжують сподіватися, що в цьому питанні їм допоможуть міжнародні організації, - передає Сегодня.

«Російська сторона завжди надає допомогу своїм громадянам, ми, як відомо, своїх не бросаємо. Очевидно, ми будемо діяти в рамках відповідних міжнародно-правових норм. Сама ситуація, звичайно, викликає співчуття. Це виключно, коли подібні речі відбуваються навколо представників ЗМІ. Ми дуже сподіваємося на відповідну реакцію профільних міжнародних структур », - сказав Кожин.

Відзначимо, раніше російський адвокат Ілья Новіков говорив, що Путін ще як свої кидає, не погоджуючись на обмін заручниками з Україною. Він пояснив, як Кремль відноситься до повернення полонених росіян.

Нагадаємо, у МЗС Росії вже вимагалося негайно звільнити керівника «РИА Новини Україна». Москва оцінює його арест як "настання влади на свободу слова".

Нагадаємо, 15 травня Служба безпеки України повідомила, що її працівники спільно з прокуратурою АР Крим розкрили діяльність мережі медіаструктур, підконтрольних Російській Федерації, і проводять слідчі дії в офісі компанії «РИА Новости Україна» в Києві.

17 травня Херсонський міський суд прийняв рішення за мерою пресечення для Вишинського. Захист підозрілого в державному режимі настає на домашньому аресті або носінні електронного браслета, проте суд відправив підозрюваного під арест на два місяці.

Під час суду прокурор розповів, в чому підозріли Вишинського, озвучив текст підозрілості. Серед інших, він інкримінує створення антиукраїнських статей, в яких призивається до введення російських військ в Україну, створення "Новоросійської", зміна територіальної цілісності країни.

Коментарі відсутні
Ви не можете залишити коментар! авторизуйтесь або зареєструйтесь