А хто наші "Нові лідери"?

«Нові лідери» — телепроект у форматі талант-шоу. Учасники мають переконати телеглядачів та експертів, що вони «здатні змінити країну».
До відбору переможця залучений пул експертів, які сформували «виборчий комітет» телешоу. Але вирішальний вплив на результати матиме SMS-голосування телеглядачів.

Як стверджує директор StarLightMedia Володимир Бородянський, «проект «Нові лідери» дозволить активним українцям поширити реалізацію своїх суспільно корисних ідей на всю країну».

Серед учасників даного проекту є і представники Полтавщини. Одним із них є житель міста Хорола – Гловацький Роман, заступник голови Хорольської районної ради.

Свою трудову діяльність ця молода людина розпочала з роботи за кермом трактора в коледжі, котрий закінчив з відзнакою у 2002 році. Потім була робота майстра виробничого навчання в одній з міських шкіл, навчання в Полтавському педагогічному університеті (котрий теж закінчив з відзнакою) і робота в Хорольській гімназії на посаді вчителя. За 12 років педагогічної роботи , Романа неодноразово нагороджували грамотами різних рівнів, міська рада нагородила його медаллю «За вагомий внесок у розвиток міста» (після того, коли йому вдалося створити сучасний тренажерний зал не витрачаючи бюджетних коштів), його портрет був занесений на районну Дошку пошани. Маючи авторитет не лише серед школярів, а і серед їх батьків, Романа Миколайовича обирали спочатку депутатом міської ради, а в 2015 році його обрано заступником голови Хорольської районної ради. Навіть зараз не дивлячись на участь в різноманітних заходах, впровадженнях і підготовкою інвестиційних проектів ця молода людина знаходить час, і для навчання в Національній академії державного управління при Президентові України. Спілкуючись з цим «Новим лідером» ми детально обговорили його програмну мету на проекті, шляхи реалізації та погляди на майбутнє.

«Моя програмна мета спирається на Концепцію державної регіональної політики. Ми здатні створити економічну сильну громаду, регіон, країну. Для цього потрібен план дій, інструменти та ресурси. Завдання, котрі стоять для вирішення частини проблем, на особисту думку , це:

1. Запровадження обов’язкового стратегічного планування громад. Розроблення Стратегії розвитку регіону повинно враховувати стратегії громад – «ініціативи громад», а стратегічне планування держави "зверху донизу" дозволить ініціювати масштабні загальноукраїнські проекти. Кожна громада повинна врахувати, що на кожному етапі створення вартості генерується дохід, утворюються робочі місця, що в свою чергу підвищують купівельну спроможність і утворюють попит на інші послуги. При цьому розгляді йдеться про те, скільки етапів утворення вартості відбувається у певному регіоні чи місті. При цьому чинність має таке правило: чим більше етапів утворення вартості відбувається у регіоні, тим вище обсяг утвореної вартості для цього регіону.

2. Розвиток регіональних кластерів.

3. Повернення до питання доцільності спеціальних економічних зон.

4. Сприяння створенню індустріальних парків.

5. Створення цілісної системи підтримки малого, середнього підприємництва та фермерства.

6. Сприяння розвитку венчурного ринку.

7. Підтримати створення нових форм організації робочого простору талановитої молоді та фрілансерів.

8. Збільшення кількості IT-конкурсів та підтримки ІТ-проектів

Лише сильна, конкурентоспроможна національна економіка та чітке виконання стратегічного плану, може забезпечити покращення рівня життя громадян, гідне місце України у світовій спільноті та міжнародній економічній системі», - говорить Роман.

Гарною вийшла наша розмова з одним із «Нових лідерів», котрий мріє про сильну, у всіх розуміннях, державу. Тому, якщо є бажання проголосувати за Гловацького Р.М., ось вам посилання на його сторінку.

Олександр НІДУК

Коментарі відсутні
Ви не можете залишити коментар! авторизуйтесь або зареєструйтесь