Адвокати Савченко розірвали договір про співпрацю з нардепом

За словами адвоката, причиною відповідного рішення стала, зокрема, некоректна поведінка і позиція сестри Савченко – Віри.

Адвокати Олег Соловей та Дмитро Бугай розірвали договір про співпрацю з народним депутатом Надією Савченко, яку підозрюють у підготовці терактів. Про це повідомив адвокат Соловей, передає "Українська правда"."Сьогодні ми розірвали наші робочі стосунки. Ми – я і Дмитро Бугай – більше не представляємо інтереси Надії Савченко. Ми підписали сьогодні відповідну угоду", – заявив він.

 За словами адвоката, причиною відповідного рішення стала, зокрема, некоректна поведінка і позиція сестри Савченко – Віри, яка "вмішується у робочі відносини захисників і підзахисної"."Ми не прихильники таких відносин, ми не будемо працювати зі сторонньою людиною, у тому числі з Вірою, яка веде себе по відношенню до адвокатів сестри некоректно. Ми працюємо з клієнтом і напрацьовуємо єдину позицію, а всі сторонні втручання не йдуть на користь Надії", – підкреслив він. 

 Водночас Соловей зазначив, що це питання (що адвокати йдуть – Ред.) обговорювали з Савченко упродовж трьох днів, а 11 травня дійшли згоди. Він також повідомив, що Віра знайшла для Надії Савченко нового адвоката Олександра Шадріна."Але сьогодні у нашій присутності Надія підписала відмову від усіх адвокатів, у тому числі і від Шадріна", – наголосив правозахисник.

 Крім того, Соловей заявив, що після них до Надії пішли Віра з мамою і "можливо, вони її переконають працювати з Шадріним".

 Він також додав, що домовився з Савченко, "якщо втручання у їх роботу не буде, і сама Надія захоче повернути собі старих адвокатів", то Соловей готовий повернутися і продовжувати захищати її інтереси.

 Наталія ДІМАРОВА

Коментарі відсутні
Ви не можете залишити коментар! авторизуйтесь або зареєструйтесь