Через сильну спеку «Укравтодор» закриває по всій країні траси для важких фур

Обмеження не стосуються транспортних засобів, що здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці, а також перевезень, пов’язаних із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.

Відповідну заяву відомство розмістило на своїй сторінці у Facebook.

“З метою зменшення руйнування асфальтобетонного покриття доріг при температурних показниках повітря вище +28, з травня 2018 року в денний час доби вводиться  обмеження і заборона руху автомобільними дорогами державного значення великовагових транспортних засобів із фактичною масою вище 24 тонн і навантаженням на вісь більше 7 тонн”, – йдеться у повідомленні.

З цією метою на автомобільних дорогах загального користування державного значення встановлені відповідні дорожні знаки та інформаційні щити.

Для тимчасової стоянки транспортних засобів використовуються 900 майданчиків в смугах відведення доріг та біля об’єктів дорожнього сервісу.

Дотримання водіями вантажних транспортних засобів вагових параметрів та вимог дорожніх знаків здійснюватиметься територіальними підрозділами Укртрансбезпеки та відповідними обласними підрозділами Національної поліції України.

Наталія ДІМАРОВА

Коментарі відсутні
Ви не можете залишити коментар! авторизуйтесь або зареєструйтесь