Генпрокуратура повідомила, коли можуть звільнити Холодницького

У Генеральній прокуратурі повідомили, коли можуть звільнити Назара Холодницького з посади глави Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП).

Так, згідно з повідомленням, висновки Контрольно-дисциплінарної комісії прокурорів (КДКП) щодо дисциплінарних порушень керівника САП мають бути підготовлені упродовж двох тижнів.

«Зараз ведуться активні слідчі дії. У п’ятницю і сьогодні ми здобули остаточне підтвердження того, що у діях і вказівках пана Холодницького вбачаються грубі порушення наших нормативно-правових документів – підкреслюю, з моєї точки зору. Вона не співпадає у даному випадку з паном Ситником (директора НАБУ – ред.) Я поки що не бачу підстав для кримінального переслідування, хоча не можу його виключити», – цитує Укрінформ слова генпрокурора Юрія Луценка.

Генпрокурор нагадав, що його заява та заява Ситника вимагають від КДКП звільнити керівника САП Холодницького з посади.

Луценко висловив думку, що висновок доповідача у цій справі буде готовий цього тижня або на початку наступного. «У ситуації з керівником САП – це спільна операція і спільна позиція НАБУ та ГПУ, адже отримані у ході спільних дій матеріали показують наявність серйозних проблем із базовими цінностями керівника антикорупційного правоохоронного органу і реальними діями», – зауважив генпрокурор.

Наталія ДІМАРОВА

Коментарі відсутні
Ви не можете залишити коментар! авторизуйтесь або зареєструйтесь