Голосування за антикорупційний суд призвeде до підвищення цін на газ для насeлення, – депутат

Кожен українець має чітко усвідомлювати, що голосування народних депутатів за Вищий антикорупційний суд автоматично означає значне підвищення ціни на газ для населення.

Про це заявив депутат Радикальної партії Олег Мосійчук у своєму Facebook.

“Українські високопосадовці неприховано хваляться, що погоджують з МВФ положення законопроекту про Вищий антикорупційний суд і водночас скромно замовчують, що для отримання мільярдного траншу МВФ, окрім прийняття цього закону, вони вже погодилися значно підняти ціну на газ для українців”, – йдеться в повідомленні.

Він також наголосив на тому, що голосування депутатів за Вищий антикорупційний суд і підвищення ціни на газ для населення – це дві нерозривно пов’язані між собою вимоги МВФ для отримання українською владою мільярдного траншу.

“Радикальна партія Олега Ляшка вважає, що Україна має припинити співпрацю з МВФ і зосередитись на відроджені власної промисловості та сільського господарства, щоб дати українцям роботу та гідну зарплату. Подолання бідності і відновлення справедливості в судах коли кожен від районного до верховного суду будуть антикорупційними а суддів обиратимуть українці, оце і є головний інструмент боротьби з корупцією”, – наголосив Мосійчук.

Наталія ДІМАРОВА

Коментарі відсутні
Ви не можете залишити коментар! авторизуйтесь або зареєструйтесь