Київський ресторатор загадково загинув на відомому єгипетському курорті Шарм-ель-Шейх

На відомому єгипетському курорті Шарм-ель-Шейх 11 травня під час відпочинку загинув київський ресторатор Валерій Петров. Його смерть сталася при загадкових обставинах. Про це розповіла подруга Петрова, співачка Алла Медведєва, повідомляє "Обозреватель".

"Два наших друга, ювелір Армандо Шадон і ресторатор Валерій Петров, поїхали відпочивати в Єгипет. 11 травня, як звичайно, вони пішли на пляж. Армандо розповідає, що коли Валєра вийшов з моря, у нього на нозі була якась ранка. Вже через хвилину йому стало погано, він впав... Його відвезли в лікарню, намагалися якусь допомогу надати, – але нічого не змогли зробити. Валєра помер", - говорить Медведєва.

За її словами, після трьох діб після загибелі Петрова, його близькі не знають причини смерті і насилу добилися дозволу на евакуацію тіла в Україну.

"Три дні домагалися, щоб тіло Валєри передали додому. Боялися, щоб не затягнулося і не почався Рамадан, бо тоді взагалі зробити це було б проблематично... Підключили всіх друзів публічних дошкуляли консула, тому що всі ці три дні в консульстві нічого не робили. Казали: треба, щоб родичі звернулися письмово... Ну а якщо у людини немає родичів? Чи він з ними не спілкується?.. Добре хоч, що там, на місці, був наш спільний друг, він там всіх смикав. І після того, як ми пригрозили підключити ЗМІ – у консульстві, нарешті, заворушилися", - повідомила Медведєва.

Подруга загиблого підкреслює: на здоров'я Валерій Петров не скаржився.

"Абсолютно здорова людина вмирає в чужій країні. Та вони повинні були максимально оперативно все зробити! Знаєте, я чомусь впевнена, що якби на місці Валери якийсь європеєць або американець – так би і було. Це нас чомусь вважають скрізь "другим сортом", - обурюється Медведєва.

За її словами, знайомі загиблого зараз збирають гроші, щоб перевезти його тіло в Україну.

Наталія ДІМАРОВА

Коментарі відсутні
Ви не можете залишити коментар! авторизуйтесь або зареєструйтесь