«Іллічівці» подякували Ляшку за «металургійний» закон

Завдяки «металургійному» закону Олега Ляшка, яким було збільшено експортне мито на металобрухт з 30 до 42 євро за тонну, Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча має сировину і стабільно працює. 

У цьому на власні очі переконався лідер Радикальної партії, перебуваючи з робочою поїздкою на заводі, – пише прес-служба РПЛ.

На простоювання меткомбінату через брак сировини іллічівці пожалілися політику під час останнього його візиту. Тоді Олег Ляшко рішуче взявся за порятунок заводу та багато інших металургійних підприємств по всій країні, які мали аналогічну проблему.

«Минулого року, коли я сюди приїжджав, ваш завод простоював без роботи 2-3 місяці, бо не було сировини і нормального залізничного сполучення. Завдяки нашому «металургійному» закону є сировина, а значить – робота і зарплата. Крім того, днями я мав розмову із прем’єр-міністром Гройсманом щодо реконструкції залізничного сполучення Комиш-Зоря – Волноваха, щоб пропускна здатність його була 22 маршрути на добу. Це дасть можливість більше вивозити продукції, щоб ви не працювали на склад», – наголосив Ляшко.

Лідер РПЛ переконаний: без сильної металургії не буде сильної економіки, а українці продовжать масово виїжджати на заробітки за кордон.

«Моє завдання – щоб ви працювали в рідній країні, а не в Польщі, Португалії чи Італії. Бо це – єдина можливість зробити Україну сильною. Із сильною металургією буде сильна економіка та сильна країна. Якщо ми будемо торгувати сировиною, а не готовою продукцією, позичатимемо і побиратимемося – будемо завжди бідними. Сильними будемо тоді, коли литиметься метал, збиратиметься хліб, виготовлятиметься своя продукція. Я хочу приїжджати на підприємства, які будуть працювати, де люди матимуть роботу і зарплату», – розповів народний депутат.

Крім того, Олег Ляшко розповів, що нині добивається виділення коштів на ремонт дороги із Запоріжжя до Маріуполя.

«Хто їздить до Маріуполя, знає, що дороги немає взагалі. Я добиваюся, щоб були виділені гроші на ремонт цієї дороги. Це десь 2 мільярди гривень. Тоді можна буде до Запоріжжя за 3 години добратися, а не так, як зараз – 5 годин трястися по тих колдойобинах. Як вагітна їхатиме, так може і народити у машині! Тому дуже важливо, щоб до Маріуполя можна було швидко добиратися і місто не було відрізане від України», – зазначив Олег Ляшко.

Металурги щиро дякували лідеру Радикальної партії за турботу та підтримку, наголошуючи, що він єдиний політик, який послідовно захищає металургів.

Джерело «Інформатор»

Коментарі відсутні
Ви не можете залишити коментар! авторизуйтесь або зареєструйтесь