На Донбасі завершується АТО: операція Об’єднаних сил розпочнеться 30 квітня

Стратегічне керівництво майбутньою військовою операцією на сході України здійснюватиме замість СБУ Генеральний штаб Збройних сил України.

У Генеральному штабі Збройних сил України триває підготовка на різних рівнях до переходу від формату антитерористичної операції до операції Об’єднаних сил на Донбасі, що заплановано на 30 квітня.

Про це повідомляє начальник Управління зв’язків із громадськістю ЗСУ Богдан Сеник.

“Затверджений план, є рішення президента, яке буде точкою відліку”, – заявив він, коментуючи майбутнє переформатування АТО в операцію Об’єднаних сил на Донбасі.

“Щойно буде документ. Президент попередньо озвучив перехід від АТО до операції Об’єднаних сил 30 квітня, і командувач (Об’єднаних сил Сергій Наєв) про це в одному зі своїх інтерв’ю говорив, тому ми теж очікуємо планового переходу. Буде відповідне нормативне регулювання, і тоді будемо про це говорити”, – додав Сеник.

“Звичайно, триває підготовка на всіх рівнях до виконання завдань за призначенням Стратегічне керівництво майбутньої операції (Об’єднаних сил) здійснюватиме Генеральний штаб”, – підкреслив він.

Своєю чергою, в Міноборони підтвердили, що вже підготовлені “органи військового управління”, що виконуватимуть завдання на Донбасі після завершення антитерористичної операції.

Наталія ДІМАРОВА

Коментарі відсутні
Ви не можете залишити коментар! авторизуйтесь або зареєструйтесь