Рейтинг Тимошенко коштував її спонсорам вдвічі дорожче попереднього, – джерело

За останнє так зване дослідження рейтингів партій і політиків соціологічної групи «Рейтинг» заплатили нові спонсори ВО «Батьківщина» та самої Юлії Тимошенко.

Про це виданню ІНФОРМАТОР повідомило джерело, близьке до керівництва партії.

За його словами, «дослідження» замовили і оплатили нові спонсори «Батьківщини». За нього вони виклали 100 тисяч доларів.

 За купівлю «президентського рейтингу» для Тимошенко в групи «Рейтинг» відповідав народний депутат Олександр Абдуллін. А сума, яка була витрачена на «опитування», сягнула 50 тисяч доларів. Також нещодавно соціологічна група «Рейтинг» опублікувала результати опитування, згідно з якими Юлія Тимошенко посідає перше місце серед потенційних кандидатів на посаду президента.

Співрозмовник відмовився називати, кого він має на увазі, говорячи про нових спонсорів партії Тимошенко, обмовившись: «Вони будуть у списках (кандидатів в депутати до ВРУ, – ред.). Побачите, зрозумієте».

На запитання, чому цього разу купівля рейтингів обійшлася партії вдвічі дорожче, він сказав: «Вибори на носі. Чим ближче до виборів, тим дорожчі такі послуги».

Наталія ДІМАРОВА

Коментарі відсутні
Ви не можете залишити коментар! авторизуйтесь або зареєструйтесь