СБУ обшукала житло лідера Комуністичної партії

Служба безпеки України провела обшуки житла лідера Комуністичної партії Петра Симоненка і лідера Комсомолу України Михайла Кононовича.

Про це повідомили на сайті КПУ.

“8 травня 2018 року, напередодні Дня Перемоги, з 8 години ранку Служба безпеки України провела обшук за місцем проживання лідера Комсомолу України Михайла Кононовича в Києві… У той же самий час нагрянули з обшуком до лідера Компартії України Петра Симоненка”, – йдеться в повідомленні.

Відзначається також, що на даний момент в офісі КПУ проходить обшук, в приміщення нікого не впускають, у співробітників, які перебували всередині, відібрані мобільні телефони, будь-який зв’язок з ними відсутній.

У КПУ підкреслили, що “після прибуття до будівлі силовики без пред’явлення будь-яких правових підстав відразу ж приступили до злому вхідних дверей за допомогою кувалд”.

У СБУ наголосили, що співробітники спецслужби провели ряд санкціонованих пошуків у Києві та області, зокрема за місцем проживання керівників Компартії. Під час слідчих дій правоохоронці виявили агітаційні матеріали з забороненою символікою комуністичного тоталітарного режиму, які планувалися на замовлення російських кураторів для розповсюдження 9 травня, щоб дестабілізувати суспільно-політичну обстановку в країні та спровокувати силові зіткнення між активістами суспільно-політичних об’єднань.

На думку редакції, це один із випадків, коли діями СБУ можна пишатися.

Наталія ДІМАРОВА

Коментарі відсутні
Ви не можете залишити коментар! авторизуйтесь або зареєструйтесь