Стало відомо, хто з українських олігархів стоїть за Вакарчуком

Стало відомо, хто рекламує соліста гурту “Океан Ельза” Святослава Вакарчука як одного з вірогідних кандидатів у президенти України.

Так, як заявив відомий громадський та політичний діяч, колишній голова громадського руху “Спільна справа” та один з лідерів Податкового майдану 2010 року Олександр Данилюк, до “розкрутки” Вакарчука можуть бути причетні олігархи Віктор Пінчук та Михайло Фрідман.

Для “фінансово-політичних груп українських й не зовсім українських… було б набагато зручніше посадити на цю посаду людину, яка не має ані партійної структури, ані досвіду, ані команди, яку можна розставити в системі виконавчої влади. Тобто якогось дійсно такого номінала, назвемо його так”, – пояснив Данилюк в інтерв’ю Еспресо.

При цьому, як він наголосив, “номінальні” проекти – Вакарчук та комік Володимир Зеленський – є доволі однотипними. Але з різними джерелами фінанасування.

“Якщо Зеленський, починаючи з 2014 року, є наближеним до групи “Приват” й до Ігоря Коломойського, то питання з Вакарчуком є дискусійним, тому що у нього є достатньо давні і стійки стосунки не лише з Віктором Пінчуком, але й з Фрідманом та Вексельбергом, з цими російськими олігархами львівського походження”, – додав правозахисник.

Окрім того, він серед тих оліграхів, з якими може мати зв’язки Вакарчук, він згадав Сергія Льовочкіна.

Наталія ДІМАРОВА

Коментарі відсутні
Ви не можете залишити коментар! авторизуйтесь або зареєструйтесь