У Полтаві роздали рознарядку на проведення акції "Безсмертний полк"

В Україні набагато більше симпатиків путінської політики, ніж здається.Незважаючи на те, що ведеться гібридна війна Кремля в Україні, і російські пропагандисти використовують будь-яку можливість, щоб очорнити нашу країну, антиукраїнські сили підточують державу зсередини. І на жаль, частіше за все в ролі "рупорів Кремля" виступають ті, хто повинен вчити патріотизму.

У Полтаві вирішили за образом і подобою Росії провести ходу "Безсмертний полк", не розуміючи, що це не пам'ять, а фарс, оскільки такі дії відбуваються від душі і від серця, а не за рознарядкою. Приєднання до того, що робить країна-агресор, ще недавно звинувачувала Україну в тому, що виграла б минулу війну і без мільйонів українців, які віддали своє життя, це знущання над їхньою пам'яттю.
При цьому діють такі "вихователі" по-старому, цілком "радянським" методом - за допомогою адмінресурсу.
Боєць Нацгвардіі і учасник Майдану Олександр Хаджинов оприлюднив таке розпорядження Полтавського управління освіти в Фейсбуці, посилаючись на місцеве видання "Полтавщина".


«Управління освіти міськвиконкому зажадало від шкіл «забезпечити явку учнів» на акцію «Безсмертний полк», присвячену 9 травня.
Репетиція акції пройде 7 травня. У школи міста надійшов лист, підписаний заступником начальника управління освіти Наталією Дороховою, в якому висловлюється прохання до директорів «забезпечити явку учнів, які будуть нести портрети в супроводі вчителів».
Відзначається, що подібне «прохання» суперечить вимозі добровільності участі, одному з основних принципів акції, яка спочатку була організована незалежними журналістами в російському місті Томську.
Крім того, в подальшому «Безсмертний полк» став використовуватися в якості одного з ключових елементів державних святкувань «Дня перемоги» в Росії і, відповідно, частини ідеології режиму президента Володимира Путіна. Тому в Україні проведення акції пов'язано зі скандалами і конфліктами", - написав Хаджинов.
Невже не зрозуміло, що 9 травня - День пам'яті і спогадів про людей, які полягли в страшній війні, - це не обов'язково сліпе копіювання чужого пропагандистського штампу.
Україна й досі не зрозуміла, що від того, хто виховує наших дітей, залежить її майбутнє? Тим часом, в школах і вузах не те що не було люстрації, а навіть формального перегляду того, як і чому вчать сьогодні дітей. Втім, на прикладі Полтавського управління освіти, видно - чому.

За матеріалами видання INFOKAVA

Коментарі відсутні
Ви не можете залишити коментар! авторизуйтесь або зареєструйтесь