Vodafone переведе абонентів на інші тарифи

Vodafone Україна закриває свій найдоступніший тариф RED XS і переведе всіх абонентів на більш дорогі RED XS+ або RED EXTRA.

Абонентам доведеться платити на 20% більше.

Vodafone спочатку підняв вартість абонентської плати у своєму найдоступнішому тарифі з 35 до 40 грн, а потім ще раз з 40 до 50 грн на місяць. Тепер оператор повністю закриває цей тариф. Судячи з SMS, абонентам доведеться платити на 20% за мобільний зв’язок, при цьому обсяг послуг у них не зміниться.

Також постраждали контрактні абоненти Vodafone, які користувалися тарифами Red Light і Red S. Їх перевели на інші тарифи ще 1 травня. Судячи за SMS, вартість абонплати зросла для цих абонентів на 20-100%.

До того, як почати закривати старі недорогі тарифи й автоматично переводити абонентів на більш дорогі, Vodafone завчасно оновив свої пропозиції. Тепер найдоступніший тариф цього оператора обійдеться українцям у 55 гривень. Підвищення вартості компанії пов’язують із запуском в Україні 4G: “З урахуванням збільшення обсягу трафіку після запуску 4G у новій лінійці збільшено обсяг мобільного інтернету. Залежно від обраного тарифу клієнтам буде доступно 2, 5, 10 або 14 ГБ, зокрема і в 4G мережі”.

Наталія ДІМАРОВА

Коментарі відсутні
Ви не можете залишити коментар! авторизуйтесь або зареєструйтесь